Catering Hizmetleri

 

catering

 

 

Gıda güvenliğini sistematik anlayışla sağlayarak müşterimize yüksek hijyenik kalitede yemekler sunmak,

Sağlıklı ve dengeli beslenme kurallarına uygun, Türk mutfağına sahip çıkarak hazırlanan, yeni yemeklerle zenginleştirilmiş menülerle müşterilerimize farklı lezzetler sunmak,

Tüm müşterilerimize, karşılıklı iletişim ortamı içerisinde hızlı ve özgün çözümleri etkili ve verimli şekilde ele alarak sunmak.

Sürekli eğitim ile çalışanlarımızın kişisel gelişimine katkıda bulunarak motivasyonu arttırmak,

İş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, çalışanlarımıza tam güvenli iş ortamı sağlayarak iş kazalarını engellemek,

Doğal kaynakları koruyarak ve atık yönetimini sağlayarak çevreyi korumak, çalışanların bu konuda bilinç kazanmasını sağlamak.

Tüm faaliyetlerimizde Gıda Güvenliği, Çevre, İş Sağlığı Güvenliği, Müşteri Memnuniyeti ve Kalite Yönetim Sistem Standartlarına, üyesi olduğu kuruluşların şartlarına, tüm ilgili yasal mevzuat hükümlerine uymak,

Tüm bu yönetim sistemlerinin etkinlik ve performansını sürekli iyileştirmek,

Uluslar arası büyüklükte bir firma olmanın güç ve güvencesini müşteri ve çalışanlarımıza yaşatarak gelecek yüzyıllara şirketimizi kurumsal bir toplu beslenme şirketi olarak taşımaktır

 

Yemek Hizmetleri

Yemek, hayatlarımızın önemli bir parçasıdır. Uzmanlık ve deneyimimize dayanarak, sağlıklı, taze ve lezzetli yemeğin iş performansını nasıl etkilediğini biliyoruz. İşinin ehli aşçılarımız ve kurum içi uzmanlarımız bunu göz önünde bulundurarak besin açısından dengeli ve yaratıcı menüler hazırlamaktadır. Bu, verimli ve sağlıklı işgücü için müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için seçtiğimiz yoldur.

 

Biz Ne Yapıyoruz?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlayabilmek için onlarla yakın çalışma ve işbirliği gerçekleştiriyoruz. Etnik ve kültürel bir çevre farklılıklarını gözeterek sürekli değişen ihtiyaçları karşılamak için esnek, şeffaf ve kişiye özel çözümler sunuyoruz.

Entegre Çözümler

Buna ek olarak, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetleri ve Tesis Yönetimi Hizmetleri gibi diğer hizmetleri de sunuyoruz. Sözü edilen bu hizmetler ayrı ayrı veya entegre çözümler olarak sunulabilir. Entegre Tesis Hizmetleri, verimlilik sağlamak ve hizmet sunumunu en iyi hale getirmek için bir hizmet alanının diğer hizmet alanlarını destekleyeceği şekilde tüm müşteri hizmetlerini tek bir çözümle birleştirir.  Dünya çapındaki engin deneyimi ve birçok farklı kesime hizmet sunma yetkinliğiyle İSF şüphesiz benzersiz ve fark yaratan bir şirkettir.

Kurumsal Yemek Çözümleri
Tabldot Yemek,
Hazır – Toplu Yemek Organizasyonları,
Gece Organizasyonları.
Açık Büfe Hazırlığı,
Türk & Batı Mutfağı Konsepti,
Outside Catering.
Davetler
Kokteyl ve Partiler.
Coffee Break .
Piknik-Kır Düğünleri Düzenleme. Sandviç Paketleri.
İkram Hizmetleri.
Catering Organizasyonları